Kategorijas
Uncategorized

2017.gada pasākumu kopsavilkums

17887458_1380400688684474_256700203_o

Ir  jau saulgrieži un, atskatoties uz padarīto, vēlos izteikt  secinājumus un domas. Pirmais gada notikums risinājās Daugavpils MMS medību suņu apmācības centrā. Vēlos pateikties Viktoram  Frīliņam un viņa komandai par palīdzību izstādes un arī semināru par medību šķirnes suņu, medību instinktu un prasmju pārbaudi pa mežacūku. Viss  tika organizēts ļoti augstā līmenī. Kā arī liels paldies visiem LMKA ekspertiem, kas piedalījās medībās šķirnes suņu vērtēšanā, gan izstādē, gan  instinktu un prasmju pārbaudē pa mežacūku.

Tad VISLATVIJAS MEDĪBU ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE Viesulīčos, arī sapulcēja daudz medību šķirnes suņus un to īpašniekus. Paldies  Viesulīču saimniekam, un arī visiem LMKA EKSPERTIEM, kas piedalījās šajā pasākumā.

Rīkojām arī LMKA semināru par medības šķirnes suņu, medības instinktu un prasmju pārbaudi pa mežacūku un asinspēdu Tukuma novada Ķiršos. Liels paldies LMKA ekspertam Mārim Konošonokam, kā arī LMKA ekspertiem, kas piedalījās šā pasākuma norises organizēšanā.

LMKA Kurzemes zonālā medības šķirnes suņu izstāde norisinājās Saldū. Medības šķirnes suņi bija pārstāvēti no visām grupām. Un vēlos pateikt paldies LMKA ekspertiem, kas ieradās un veiksmīgi novadīja medības šķirnes suņu šo izstādi.

LMKA seminārs par medības šķirņu suņu, medību instinktu un prasmju pārbaudi pa jenotsuni, lapsu un  āpsi.  Mālpilī liels paldies LMKA ekspetam  Marekam Karpovičam un arī  ekspertam un ciltsdarba vadītājam Jānim Jēkabsonam, kas piedalījās šo pasākumu norisē. Protams, arī paldies visiem šķirnes medību suņu audzētājiem, kas piedalās gan izstādēs, gan medību instinktu un prasmju pārbaudēs.

Ar cieņu un vislabākajiem novēlējumiem LMKA valdes priekšsēdētājs

Raimo Jansons

Izstrādāja lmkasuni

Latvijas mednieki un viņu šķirnes medību suņi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s