Kategorijas
Noderīgi

Rezervācijai piedāvā bīgla kucēnus

Screen Shot 2015-10-26 at 13.44.36Piedāvājam rezervācijai bīgla kucēnus, dzimušus 18.10.2015. Skaisti, spilgti, ar teicamu eksterjeru un košu trīskrāsu apmatojumu. Kucēnu vecāki ir ar teicamiem ciltsrakstiem, stabilu nervu sistēmu, nosvērtu raksturu un ir lieliski savas šķirnes pārstāvji. Kucēnu tēva ciltskoka pamatā ir pazīstamās Anglijas audzētavas “Dialynne” asins līnijas, atzīti priekšteči.

Kucēnu tēvs Nelsons She La Gor – Latvijas un Igaunijas Jaunais čempions. Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Austrijas, Zviedrijas, Polijas, Baltijas, Eiropas un Eirāzijas čempions. 2014.-2016. Gada čempions. Latvijas Grand čempions. Interčempions. Multi čempions. Ir ieguvis Vispārējās dresūras kursa (VDK) 1.pakāpes sertifikātu, Suns pavadonis (BH) sertifikātu un darba diplomu pa asinspēdu.

Kucēnu māte Ameli of Fortis – skaistākā mamma pasaulē. Latvijas čempione.

Kucēni ir perspektīvi izstāžu karjeras veidošanai, vaislas darbam un medībām.

Bīgls ir ļoti gudrs un intelektuāls suns, lielisks kompanjons, jautrs un aktīvs draugs visai ģimenei, ļoti labi saprotas ar bērniem.
Kucēni gatavi pārcelties uz jaunajām mājam no 2015. gada 20. decembra. Kucēni būs vakcinēti atbilstoši vecumam, mikročipēti, tiks izsniegta Eiropas Savienības mājdzīvnieka pase, pirkšanas-pārdošanas līgums un IKU (LKBA) ciltsraksti. Garantējam palīdzību kucēnu audzināšanā, apmācībā un izstāžu karjeras veidošanā.

Kucēnu vecākus var apskatīt, tēvu – Rīgā, māti ar kucēniem audzētavā ZAK DE LUX Skrīveros. Iespējama kucēna piegāde uz ārzemēm.

Papildus informāciju var iegūt, zvanot uz norādīto tālruni vai rakstot uz e-pastu, kā arī apmeklējot mūsu mājaslapu vai audzētavas mājaslapu.

E-pasts: ingunagoba@inbox.lv

Tālrunis: 29107428

Nelsons1

Izstrādāja lmkasuni

Latvijas mednieki un viņu šķirnes medību suņi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s