Kategorijas
Uncategorized

Kurzemes zonālā medību šķirnes suņu izstādes

DSCF1991 3.maijā uz Kuldīgas zonālajā izstādē, bez LMKA darboņiem – Ojāra Gintera – galvenais izstādes eksperts, Mārtiņa Priedes, Edgara Priedes, Raimo Jansona, Jāņa Jēkabsona un Māra Konošonoka, bija ieradušies 24 šķirnes medību suņi. Ar teicamu eksterjeru tik novērtēts vācu asspalvainais putnu suns Aiko, īpašnieks Ā.Grīnbergs.

No alu suņiem izstādē piedalījās asspalvainais foksterjers Berry, gludspalvainie takši Zorra un atzīmēšanas vērts suns Nero, kuru novērtēja ar eksterjeru ļoti labi. Kā arī vācu medību terjeri, no kuriem labākais bija Fricis, īpašnieks A.Rozenblūms.

Dzinējsuņus pārstāvēja – trīs Latvijas dzinējsuņi, kas pārstāvēja jaunāko grupu, kuriem vēl daudz kas ir priekšā, sevi pierādot medību gaitās.
Viss plašāk tika pārstāvētas laikas, no Krievu Eiropas laikām izceļasmas ir suns Hanters, īpašnieks R.Jansons un Reta, īpašnieks I.Ķirsis, šos suņus novērtēja ar eksterjeru teicami.

No Rietumsibīrijas laikām pēc eksterjera labākā bija Tarja, bet kompleksajā vērtējumā labākā Mona, abu īpašnieks M.Konošonoks. Kuldīgas pusē no četrām somu laikā, labākai bija Neru ar eksterjeru teicami un labāko komplekso vērtējumu, īpašnieks G.Freimanis.

Paldies par atbalstu ZM Medību saimniecības attīstības fondam, SIA „Purnavu muiža” par balvām, SIA Amazone par vietu kur sapulcēt medību šķirnes suņus un viņu saimniekus.

DSCF2002 DSCF1995 DSCF1986 DSCF1979

Izstrādāja lmkasuni

Latvijas mednieki un viņu šķirnes medību suņi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s