Kategorijas
Uncategorized

Piedalies medību suņu kartes veidošanā!

Screen Shot 2014-03-13 at 23.02.59Latvijas Mednieku asociācija sākusi interesantu iniciatīvu, proti, aicina medību suņu īpašniekus pieteikt savus suņus Latvijas medību suņu kartei, lai nepieciešamības gadījumā varētu palīdzēt citiem medniekiem. Aicina pieteikties ne tikai asinspēdu suņu īpašniekus, bet arī dzinējsuņus un putnu suņus. Šeit arī http://www.latma.lv atrodamais skaidrojums:

Latvijas medību suņu karte
Medību suņu karte tika izveidota ar nolūku apkopot informāciju par asinspēdu suņiem un arī putnu suņiem, kuru saimnieki būtu gatavi pēc nepieciešamības doties palīgā medniekiem ne tikai, lai atrastu ievainotus dzīvniekus, bet arī piedalītos putnu meklēšanā putnu medībās. Protams, ar šiem diviem novirzieniem nevēlamies aprobežoties, tādēļ kartē arī iekļausim suņus un to saimniekus, kas būtu gatavi piedalīties arī dzinējmedībās.

Lai gan mūsu mērķis nav radīt suņu īpašniekiem peļņas iespējas, tomēr, ja agri no rīta izsaucat uz mežu asinspēdu suni, tad jārēķinās, ka saimnieks var palūgt arī segt ceļa vai kādus citus izdevumus. Tādēļ šis jautājums būtu jāizrunā un jānoskaidro individuāli.

Protams, aicinājums arī nezvanīt nakts vidū, bet pagaidīt brīdi, kad zvanīt būtu pieklājīgi.
Attiecībā uz asinspēdu suņu izmantošanu, neaizmirstiet, ka sabojātu pēdu atšķetināt pat labākajam asinspēdu sunim būs grūti un neviens nevarēs garantēt pozitīvu rezultātu.

Papildus vēl kartē pievienojam informāciju par veterinārajām klīnikām, kas ir gatavas palīdzēt medībās cietušiem medību suņiem.

Vairāk informācijas šeit!

Izstrādāja lmkasuni

Latvijas mednieki un viņu šķirnes medību suņi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s